Сторінка ТУ ДСНС в Миколаївській області в Facebook Сторінка ТУ ДСНС в Миколаївській області в Twitter Сторінка  ТУ ДСНС в Миколаївській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту


Виставковий центр

 

 

Дитячий портал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ


Телефон довіри ДСНС

(з питань протидії         корупції)

+38 (044) 289-12-41 (цілодобово)


Телефон довіри ГУ ДСНС України

у Миколаївській області

+38 (0512) 49-06-96 (психологи)

+38 (0512) 49-06-93 (з питань протидії корупції)

 

 


12.08.2013

Миколаївська область: пожежа забрала життя трирічного хлопчика

10 серпня о 15:02 до служби порятунку «101» надійшов дзвінок про пожежу у Врадіївському районі, село Філімонівка Миколаївської області. За повідомленням, пожежа виникла внаслідок пустощів дітей з вогнем.

 

На допомогу якнайшвидше виїхали рятувальники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. До місця вони прибули за шість хвилин, на той момент, вже палала скирта соломи, яка і зайнялась внаслідок трагічних ігор. Дітлахи бавились в скирті сіна, коли вона зайнялась малеча опинилась в пастці. Внаслідок пожежі, одна дитина загинула, трирічного хлопчика привалило сіном. Мати намагалась врятувати дитину, але не змогла. Вогнеборці які прибули на виклик, застали вже трагічну картину. Подолавши вогонь, вони не змогли вибороти життя хлопчика. Тіло дістали вже з охопленої вогнем скирти. Мати хлопчика, 1993 року народження з важкими опіками булла госпіталізована до Врадіївської центральної районної лікарні.

 

Необережне поводження з вогнем – одна з найрозповсюдженіших  причин пожеж в житлі та на відпочинку. Дотримання елементарних правил поведінки може врятувати Ваше життя, не допустити трагедію. Слідкуйте за собою та за своїми дітьми. Виховуйте в них відповідальність та обережність.

 

                                                    ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 


 Події 
 Новини